Estimation : 800 € / 1 200 €

Alfred Grévin & Friedr. Beer
19ème Siècle
France
Ho! Hé (ca. 1890)
Sculpture
Bronze
Patine brune
Sig. "A. Grevin / Beer"
52,5 x 14,5 cm